אודות Evolution חמשת השמנים »

אודות חמשת השמנים


אודות Evolution חמשת השמנים תקציר מהסיפור האישי שלי

כבר איבדתי תקווה אחרי שחליתי בסרטן וגידולים בגופי איימו על חיי * התחלתי להשתמש בשמן קנאביס ורקחתי בעצמי תרכובת מחמישה צמחים נוספים, שחוללו פלאים במצבי הגופני.

בגיל 47 השתנו חיי. מה שנדמה היה ככאבי בטן שגרתיים התגלה כסתימת מעיים קיצונית (קוליטיס) מלווה בפיסטולה שגרמה לזליגת צואה אל השתן. בניתוח חירום הוצאו מגופי 40 אחוז מהמעי הגס ומחצית משלפוחית השתן. במשך ארבעה וחצי חודשים הוא חוברתי לצינורות רבים, שניקזו את הנוזלים מגופי. וזה היה רק תחילתו של הסיוט.

במשך שנתיים עברתי ניתוחים מורכבים, הייתי מרותק למיטה במשך חודשים, בגופי נפער חור פתוח בקוטר 11 ס"מ, טופלתי אנטיביוטית בצורה אינטנסיבית וסבלתי מכאבי תופת בלתי פוסקים.

במרס 2014 עלה חום גופי ל-41 מעלות. בבית החולים התגלה כי יש לי "כולנגיוקרצינומה" – גידול סרטני קטלני ביותר עם תוחלת חיים של עד 24 חודשים. במשך 12 שעות עברתי ניתוח להסרת הגידול, ובמהלכו הוסרו מגופי דרכי המרה, כיס המרה, 75% מהכבד וחלקים מהתריסריון, הלבלב ומן המעי הדק. במשך חודשים סבלתי מכאבים שרק החמירו ונאלצתי לצרוך כמויות אדירות של תרופות לשיכוך כאבים.

בספטמבר 2014 התחלתי לעבור טיפולים כימותרפיים. אחרי שלושה וחצי חודשים הוחלט בהתייעצות משותפת עם הרופאה להפסיק את הטיפול, נוכח מצבה של המערכת החיסונית שלי. בזכות זה שהפסקתי והתחלתי לטפל בעצמי בחומרים טבעיים ניצלו חיי. אם הייתי ממשיך בטיפולים מי יודע מה היה קורה. חשבתי לעצמי שבמידה ואעבור את שארית הטיפול אמות ממילא לאחריו. ואם כך הוא הדבר, טוב שאמות לי בביתי בשלווה וללא ייסורי הטיפול.

בינואר 2015 גילתה בדיקת סי.טי נקודה בקוטר חצי ס"מ על הכבד. הצעה מידידה להתחיל להשתמש בשמן קנאביס - שינתה את חיי. התחלתי לצרוך שמן קנאביס על בסיס יומיומי. צרכתי כמו מטורף. אמרתי לעצמי שהקנאביס יהרוג את הסרטן או יהרוג אותי.

התחלתי לשלב את שמן הקנאביס עם צמח ההמפ, וכעבור 14 יום פסקה הנזילה מהנקז שבגופי. כעבור שבועיים גילתי שגם החור שהיה בגופי החל להיסגר. ארבעה חודשים לאחר מכן עברתי שוב בדיקה, שהראתה שהנקודה על הכבד עדיין קיימת. הוא הגברתי את צריכת השמן בשילוב הפרח, אך בשלב מסוים נגמר לי הכסף לשמן קנאביס.

התחלתי לייצר בעצמי שמן משורש ג'ינג'ר, שורש כורכום, זרעי צ'יה, וזרעי רימונים, לאחר שקרא ברשת כי הם בעלי סגולות רפואיות ומכילים מולקולות פעילות אורגניות הפועלות כנגד תאים סרטניים. השילוב של חמשת השמנים יחד עם שמן הקנאביס, הפיח בי רוח חיים.

ביוני 2016  נערכה לי בדיקת m.r.i שהראתה שהנקודה בכבד נעלמה. כשחברים ומכרים שמעו את הסיפור שלי התחילו לזרום אליי בקשות לקבלת חמשת השמנים. חבר עם דלקת חניכיים שהשתמש בשמנים במשך יום אחד דיווח שהדלקת נעלמה למחרת היום. ידידה שלקתה בברונכיט עם חרחורים קשים דיווחה כי הם פסקו בשעות הבוקר.

באפריל 2017, בבדיקות אונקולוגיות שגרתיות העלו ממצאים המצביעים על עליה במרקרים של חלק ממדדי המחלה שהצביעו לכאורה על  גידול סרטני בגופי. שילשתי את כמות צריכת השמנים, ועברתי את הבדיקה. בדיקות דם שנלקחו ממני הראו כי המדדים שלי חזרו לנורמה, וגם בבדיקת פט סי.טי שנערכה באפריל 2017 הראתה שגופי נקי מכל גידול או נקי מדלקות חריפות. גם הרופאים לא הצליחו להסביר את זה. התוצאות הובילו אותי להכרה שחמשת השמנים אכן משפיעים לטובה על מערכות הגוף ומצליחים לטפל בתחלואות גוף שונות כגון: מערכת המעיים, דלקות למיניהן, איזון מערכות הגוף ופצעים קשים כמו שעושה שמן הקנאביס ואף יותר מזה. בנוסף השמנים מסייעים לאיזון פעולות מעיים, איזון הכולסטרול, איזון רמות הסוכר בגוף ומגבירים את חילוף החומרים בגוף בצורה ניכרת.

לקריאת הסיפור המלא : לחצו כאן - [שמן קנאביס אודות שמן קנאביס הסיפור האישי שלי שמנים מצמחים זרעים ושורשים] 

Evolution חמשת השמנים תוסף תזונת על | חיים אורבך 11, רחובות | טלפון: 052-8895228
צרו קשר: 052-8895228
טלפון: 052-8895228 | כתובת: חיים אורבך 11, רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות