שיתופי פעולה »

בריאות מערכת העיכול - עדי זוסמן

תוסף תזונה

בריאות מערכת העיכול - עדי זוסמן

עדי זוסמן
RD BSc M BA, מייסדת ומנהלת המרכז

דיאטנית קלינית, עם 25 שנות ניסיון, במגוון תחומי טיפול וייעוץ תזונתי, החל מקופות החולים כדיאטנית ועד ניהול תחום של הזנה תוך ורידית (TPN) בחברה. במהלך הזמן רכשה את מקצוע האימון Coaching, והוסיפה התמחויות כמו תטא הילינג.

לאורך השנים הבינה שלא די בייעוץ תזונתי קונבנציונלי, הנלמד באקדמיה למחלות מעיים, ופיתחה שיטת טיפול מיוחדת, המכונה שיטת הרמזור™, אותה יישמה בהצלחה על אלפי מטופלים, שלא מפסיקים להודות לה על כך. מתוך הבנת המורכבות של האדם והצורך במתן טיפול משולב ורב מקצועי, הקימה את המרכז "דרך הבטן", שמגשים חלומות לאלפי אנשים, שסבלו ממחלות מעיים וכיום חיים אחרת.

עדי בנתה ומרכזת את הקורס המקצועי לדיאטנים במסגרת עמותת עתיד, וכן את הפורום לדיאטנים לטיפול בהתנהגויות אכילה. מרצה מבוקשת בכנסים והשתלמויות לאחיות, רופאים ודיאטנים. הקימה ומנהלת את הפורום הגדול ביותר בפייסבוק "לחיות בשלום עם קרוהן וקוליטיס".

בקריירה המקצועית שלה, עבדה בקופות חולים, חברות תרופות ותוספי תזונה וניהלה תחום של TPN (הזנה תוך ורידית) בחברה ישראלית גדולה. במקביל, מתוך הבנה שיש צורך לעזור למטופל ליישם את ההמלצות ולעשות את השינוי בצורה שלמה וקלה יותר, ולאורך זמן, למדה והתמחתה בטיפול באכילה רגשית, אימון (Coaching), טיפול בדימיון מודרך ושיטת "העבודה" של ביירון קייטי.

בתפקידה כמנהלת המרכז, עדי משמשת מעין "רופא ממיין". יחד עם המטופל, מתאימה את חבילת הטיפול הנכונה ביותר, הכוללת טיפול וליווי תזונתי, רפואה סינית ו/או פסיכותרפיה. אתם מוזמנים לקרוא, מה מספרים המטופלים ובוגרי הקורסים שלנו בקישור הזה.

קישור לאתר הבית: לחצו כאן

בריאות מערכת העיכול - עדי זוסמן
Evolution חמשת השמנים תוסף תזונת על | חיים אורבך 11, רחובות | טלפון: 052-8895228
צרו קשר: 052-8895228
טלפון: 052-8895228 | כתובת: חיים אורבך 11, רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות