שיתופי פעולה »

הילה גבע אבירם - תוסף תזונת על

תוסף תזונה

הילה גבע אבירם - תוסף תזונת על

ד”ר הילה גבע אבירם נטורופתיה במכללת מדיטבע

ד”ר הילה גבע אבירם Ph.D , מנהלת מכללת מדיטבע ללימודי הרפואה המשלימה ומקצועות הנטורופתיה משנת 1997, הינה מרצה ומטפלת נטורופתית בעלת ניסיון רב בתחום. הילה גבע אבירם, מעניקה ללומדי מקצועות הנטורופתיה במכללת מדיטבע, ידע מקצועי עכשווי לגבי שיטות הטיפול והכלים הדרושים לטיפול בבעיות רפואיות שונות ומגוונות באמצעות הרפואה הטבעית והמשלימה.

ד”ר הילה גבע אבירם Ph.D, רכשה עם השנים ידע רב  ואף כתבה ספרי לימוד בתחום הנטורופתיה והתזונה. כמו כן, פיתחה סדרת מוצרים המבוססים על חומרים טבעיים ואיכותיים המשווקים באישור משרד הבריאות ומסייעים רבות לבעיות רפואיות שונות כמו: דלקות בדרכי השתן, סיוע באיזון הורמונלי לנשים וגברים, סיוע לבעיות הקשורות במערכת העיכול ועוד. כחלק מפעילותה הענפה בתחום הרפואה האלטרנטיבית ומניסיונה העשיר, מעניקה הילה גבע אבירם טיפול נטורופתי איכותי בהתמחות מיוחדת לספורטאים תחרותיים בהתאם לסוג ענף הספורט שבו הם פעילים והכוללת בניית תכנית אימונים ותזונה מותאמת להתמקצעות.

מכללת מדיטבע

ד”ר הילה גבע אבירם Ph.D,  הינה מרצה ונטורופתית. כמו כן ברשותה קליניקה פרטית הממוקמת בנווה מונסון בה היא מטפלת באמצעות שיטות הרפואה הטבעית בציבור רחב מילדים ועד מבוגרים ומסייעת רבות לשיפור ושינוי אורח חייהם לבריאים יותר.

במכללת מדיטבע שהקימה הילה גבע אבירם כחלק מאמונתה להעלאת המודעות בקרב הציבור הרחב לשינוי אורח חיים בריא ומקיים, מתקיימים לימודי הנטורופתיה במגוון עשיר של קורסים שונים הניתנים להכשרה במתכונת של לימוד כל קורס בנפרד או במסגרת  לימודי נטורופתיה כמסלול מרכזי הנלמד במהלך תקופה של 4 שנים ובהיקף של 4,000 שעות לימוד אקדמיות.

במסגרת לימודי הקורסים השונים של מקצועות הנטורופתיה, ניתן לרכוש ידע מקצועי שיוכל לשמש את הבוגרים כמקצוע מבטיח ומכובד.

כחלק מהשקפת עולמה של ד”ר הילה גבע אבירם Ph.D , מאמינה היא, כי באמצעות הטיפול והלמידה בתחומי הרפואה הטבעית, ניתנת לנו האפשרות לקיים אורח חיים בריא ואף להתגבר על בעיות רפואיות מגוונות, כשבסיס האמונה הוא כי הגוף מסוגל לרפא את עצמו באמצעות עידוד מנגנוני הריפוי הטבעי הקיים באדם ובהסתייעות דרכים וכלים טבעיים לעיצוב דרך חיים נכונה ובריאה יותר לצד הפתרונות הקיימים ברפואה המודרנית.

ד''ר הילה גבע אבירם לימודי נטורופתיה

עולם הרפואה האלטרנטיבית והמשלימה תופס תאוצה בקרב רבים מהאוכלוסייה המעוניינים להשתלב בעולם מרתק זה ולרכוש ידע שיוכלו לאמץ על עצמם כדרך ואורח חיים בריא. אחד המקצועות הנלמדים והעיקרי וכולל בתוכו את כל המקצועות בתחום והמשלב בתוכו מגוון של נושאים הוא לימודי הנטורופתיה.

לימודי הנטורופתיה או בשמה העברי הינה רפואה טבעית. הרפואה הטבעית הינה פילוסופיה הרואה בגוף והנפש כמקשה אחת בלתי ניתנת להפרדה, כשבסיס האמונה הוא כי לגוף האדם ישנה המסוגלות לרפא את עצמו באמצעות עידודם של מנגנוני הריפוי הטבעיים הקיימים באדם. הרפואה הטבעית פועלת על מנת לסייע לאדם לעצב דרך חיים נכונה ובריאה יותר באמצעות שילוב הגישה ההוליסטית מסורתית יחד עם הרפואה המודרנית. בניגוד לרפואה המודרנית הקונבנציונלית אשר בה לרוב מטפלים בתסמיני החולי, הנטורופתיה דוגלת באיתור שורש הבעיה, לעודד את כוחותיו הפנימיים של הגוף להחזירו לאיזון והרמוניה ובכך לרפא את הגוף. הנטורופתיה שמה לה לדגש למנוע מחלות מלכתחילה דרך חינוך לאורח חיים בריא, תזונה מותאמת אישית, פעילות גופנית והקשבה מנטאלית ורגשית לצרכי הגוף והנפש.

לימודי תעודה ומסלולים במכללת מדיטבע

073-75-999-75 

הילה גבע אבירם - תוסף תזונת על
Evolution חמשת השמנים תוסף תזונת על | חיים אורבך 11, רחובות | טלפון: 052-8895228
צרו קשר: 052-8895228
טלפון: 052-8895228 | כתובת: חיים אורבך 11, רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות