החנות שלנו »

המפ וקינמון

מחיר באתר: 120.00 ₪
מחיר : 130.00 ₪
תוסף תזונה

המפ וקינמון

המפ ואנחנו!

שמן המפ – (זרעי המפ) מכיל אומגות 3,6,9 במולקולה אחת מן הטבע. בנוסף מכיל סיבים, חומצות אמינו, פחמימות וחלבון, ויטמין A, ויטמין E, ויטמין B, זרחן, אשלגן, חומצה פולית, מגנזיום וסידן (מולטיויטמין טבעי). קיימים מחקרים המצביעים על יעילות הקינמון שמן קינמון בהורדת רמות הסוכר בדם אצל אנשים בריאים ואנשים עם סוכרת סוג 2[4][5][6].
ישנם עוד מספר רב של יתרונות לשימוש בשילוב שבין שמן המפ לשמן קינמון ואין לדעת מה יהיה הגבול לתוצרים הרפואיים שהשילוב בין שני תמציות אלו יביאו בעתיד. קינמון ושמן המפ בעלי מרכיבים תזונתיים חשובים רבים מחומצות שומן לחלבונים ושאר מינרלים המשפרים יחדיו את בריאותינו ואף יכולים להביא מזור לתחלואות שונות. העתיד של השיתוף פעולה בין השניים האלו מזהיר כנראה המשפט הישן קינמון מוסיף המון נכון בהרבה יותר ממה שסברנו עד כה.

כעת נביא בפניכם עוד מספר שימושים בריאותיים לשילוב בין שמן ההמפ לשמן קינמון אשר אנו יכולים לעשות בהם שימוש לטיפול במגוון בעיות בריאותיות ולשיפור התפקוד הכללי של גופנ ומוחנו:
*משפר את מחזור הדם- השילוב של שמן המפ ושמן קינמון הינו כמו מטהר דם,
השילוב יכול גם לעזור להסיר זיהומים מהדם וגם עושה את זה נהדר לטיפול בפצעונים.
*נלחמים בסכרת-לשילוב השמנים המפ וקינמון ישנם סגולות מיוחדות בטיפול בסוגי הסכרת השונים. יש להם יחדיו את היכולת לשלוט על הסוכר בדם, כך שחולי סוכרת עשויים למצוא את זה מאוד שימושי, כי זה מסייע להם להוריד את השימוש לפחות אינסולין. מחקרים הראו כי שילוב (של השמנים) זה מועיל במיוחד עבור חולים הסובלים מסוג 2 סוכרת. חולי סוכרת מסוג 2 אינם מסוגלים לווסת את רמות האינסולין שלהם כראוי. חוקרים ממרכז המחקר לחקר התזונה האנושית במשרד החקלאות האמריקני, Beltsville, בחנו את השפעתם של חומרי מזון שונים הכוללים קינמון וזרעי המפ על רמות הסוכר בדם. הם מצאו כי תרכובת פוליפנול מסיסה במים הנקראת MHCP, שהיא בשפע בקינמון, פעלה באופן סינרגיסטי עם אינסולין ועזרה בניצול טוב יותר של מרכיב חיוני זה בבריאות האדם. כלומר חותמת ממשרד הבריאות האמריקאי לכוח בשילוב בין שמן המפ לשמן קינמון.
*משפר את תהליך העיכול- מחקרים רבים מראים שלשילוב בין שמן ההמפ לשמן קינמון ישנם סגולות רבות בשיפור המטבוליזם של גופנו ובנוסף מביע לשיפור בריאות התאים או דפנות התאים של מערכת העיכול שלנו שמשתרכת לאורך כמה מטרים. לקריאת מקור המאמר לחץ כאן

בקבוק: 250 מ"ל

מחיר באתר: 120.00 ₪
מחיר : 130.00 ₪
חוות דעת לקוחות
חוות דעת תתווסף לאחר אישור
דרג/י מוצר זה
שלח/י חוות דעת
הצגת חוות דעת
הוספת חוות דעת
לא נמצאו חוות דעת למוצר המפ וקינמון
להוספת תגובה ראשונה לחצ/י על הוספת חוות דעת
Evolution חמשת השמנים תוסף תזונת על | חיים אורבך 11, רחובות | טלפון: 052-8895228
צרו קשר: 052-8895228
טלפון: 052-8895228 | כתובת: חיים אורבך 11, רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות