שיתופי פעולה »

שקדיה רשת מזון טבעי - תוסף תזונת על

תוסף תזונה

שקדיה רשת מזון טבעי - תוסף תזונת על

שקדיה

הסיפור שלנו...

רשת שקדיה החלה בשנת 1985 כחנות ירקות קטנה ברחוב שדרות ירושלים שברמת גן שהקים יוסף אגליהו ז״ל, לאחר כמספר שנים לבנו הגדול של יוסף, ראובן, עלה רעיון, להקים בית טבע, בית טבע זה היה מהראשונים מסוגו בישראל. 

עם השנים, בנו הקטן של יוסף ז״ל, אריה, הצטרף לעבוד בעסק והם יחדיו ניהלו ועבדו יחד בחנות הקטנה. בהתחלה יבואני הוויטמינים לא הכירו בחנות הטבע החדשה ובקונספט החדשני, אך כעבור זמן הם הבינו שלחנויות הטבע פוטנציאל גדול ולכן החלו למכור סחורה לבתי טבע וביניהם כמובן גם החנות שלנו. עקב הגדלת השוק, וכניסת מוצרים רבים יותר לתחום הבריאות והטבע, יוסף ז״ל החליט להעביר את החנות הקטנה לחנות גדולה יותר גם ברחוב שדרות ירושלים שברמת גן.

לאחר כ-13 שנים מפתיחת החנות הקטנה, עם גדילתה של הבת הקטנה במשפחה, איילת, יוסף ואריה החליטו לפתוח סניף נוסף בהוד השרון, וכעת החנות הקטנה ברמת גן הפכה לרשת המונה 2 סניפים של חנויות טבע.

בשנת 2003, עם עליית המודעות לאורח חיים בריא הקמנו במשפחה את הסניף השלישי לרשת המשפחתית בגבעתיים.

בכל השנים בהם הרשת קיימת מכרנו מוצרי טבע כגון: ויטמינים ומינרלים ממיטב היצרנים בעולם, הסחורה הטובה ביותר של פירות יבשים וקטניות, מבחר ירקות אורגנים, קוסמטיקה טבעית איכותית, מוצרים ללא גלוטן, מוצרים טבעוניים ועוד מוצרים רבים אחרים במחירים שווים לכל כיס.

בנוסף, אנו דוגלים גם בשירות מקצועי ואיכותי, בחנויות שלנו צוות נטורופתים מקצועי שיישמח לעזור ולייעץ חינם בכל נושא ולהתאים את המוצרים המתאימים ביותר עבורכם!

בקיצור, רשת שקדיה היא רשת משפחתית שמטרתה להעלות את המודעות לאורח חיים בריא בעזרת מבחר מוצרים רחב, נטורופתים מקצועיים , שירות בגובה העיניים ומחירים שווים לכל כיס.

יצירת קשר עם שקדיה

שדרות ירושלים 48
רמת גן, 52346
טלפון :03-674-6491
E-mail: mshkedya@gmail.com

שקדיה רשת מזון טבעי - תוסף תזונת על
Evolution חמשת השמנים תוסף תזונת על | חיים אורבך 11, רחובות | טלפון: 052-8895228
צרו קשר: 052-8895228
טלפון: 052-8895228 | כתובת: חיים אורבך 11, רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות